Monitor ASUS TUF Gaming VG249Q1A (24″,1080p, 165Hz) dostępny za 799,99 zł (taniej o 82 zł)

Monitor ASUS TUF Gaming VG249Q1A

W sklepie Media Expert pojawiły się całkiem ciekawa promocja, która zdaje się szczególnie ciekawa dla wszystkich, którzy szukają nowego monitora. ASUS TUF Gaming VG249Q1A w wersji 24-calowej dostępny jest za 799,99 zł. Okazja jest na tyle ciekawa, że warto się nią zainteresować.

Kup monitor ASUS TUF Gaming VG249Q1A

Specyfikacja tego sprzętu prezentuje się następująco:

  • Ekran: 23,8″, 1920x1080p, IPS
  • Odświeżanie: 165Hz
  • Czas reakcji matrycy: 1 ms
  • Złącza: 2x HDMI 1.4, 1x Display Port 1.2, Wyjście liniowe audio

Dostawa do domu przy zakupie jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 10 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.