Monitor gamingowy LG 27GN850-B dostępny za 1399 zł

LG 27GN850-B

W polskim Amazonie pojawiła się ciekawa przecena na monitor gamignowy LG 27GN850-B. Sprzęt wyceniono na 1399 zł, więc obniżka wynosi około 200 zł. Zainteresowani pozyskaniem nowego monitora zdecydowanie powinni rozważyć tę ofertę.

Kup LG 27GN850-B

Dostawa kurierem do domu lub do Paczomatów InPost jest darmowa. Monitor jest bardzo dobrze oceniany na podstawie ponad tysiąca opinii, więc warto rozważyć jego zakup po promocyjnej cenie!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.