Monitor HP Omen X25F (24.5″, TN 240hz, G-sync) w promocji za 699 zł (100 zł taniej)

HP Omen X25F

W Media Expert pojawiła się interesująca promocja na monitor Omen X25F od HP. Model ten można obecnie kupić za 699 zł. Sprzęt wyposażony jest w matrycę TN o częstotliwości odświeżania 240 Hz oraz rozdzielczości Full HD. Oferta obowiązuje tylko do jutra — 6 września do godziny 23:59. Warto się więc spieszyć!

Kup Monitor HP Omen X25F

Wszystkie opcje wysyłki — dostawa kurierem do domu, do Paczkomatu oraz odbiór osobisty w placówce Media Expert są darmowe. Sklep oferuje również możliwość zakupu monitora na nawet 40 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.