Monitor HP X27 1ms 165Hz dostępny za 899 zł w polskich sklepach

HP X27 1ms 165Hz

W sklepach RTV Euro AGD i Ole Ole! pojawiła się ciekawa promocja na monitor HP X27 1ms 165Hz. Można go nabyć za kwotę 899 zł. W RTV Euro AGD promocja obowiązuje do 13 sierpnia, dlatego zainteresowanym radzimy się pośpieszyć.

Kup monitor HP X27 1ms 165Hz

Dostawa kurierem i do Paczkomatów w obu sklepach jest całkowicie darmowa. Wszędzie można też dokonać zakupu na raty, rozkładając płatność na sześć rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.