Monitor Hyperx Armada (27″, QHD IPS) dostępny za 1999 zł (taniej o 400 zł)

Hyperx Armada

Sklep Media Markt wystartował z promocją, która powinna przypaść do gustu graczom, którzy nie lubią kompromisów. Monitor Hyperx Armada dostępny jest bowiem za 1999 zł, czyli taniej o 400 zł względem ceny regularnej. Biorąc pod uwagę, że zainteresowanie tym sprzętem może być spore, to z ewentualnym zakupem radzimy się pośpieszyć.

Kup monitor Hyperx Armada

Specyfikacja tego monitora prezentuje się następująco:

  • Ekran: 27″, Quad HD, IPS
  • Odświeżanie: 165 Hz
  • Czas reakcji matrycy: 1 GTG
  • Przeznaczenie: dla graczy
  • Złącza: 1x Display Port 1.4, 2x HDMI 2.0

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość zakupu w formie 10 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.