Monitor IIYAMA G-Master GB2730QSU (27″, 1440p, 75Hz) dostępny za 779 zł (taniej o 70 zł)

IIYAMA G-Master

Sklep Media Expert wystartował z całkiem ciekawą promocją, w ramach której można nabyć porządny monitor w dobrej cenie. 27-calowy IIYAMA G-Master dostępny jest bowiem za 779 zł. Jeśli ktoś szuka nowego ekranu na swoje stanowisko, to warto się nim zainteresować.

Kup monitor IIYAMA G-Master

Specyfikacja tego sprzętu prezentuje się następująco:

  • Ekran: 27″, 2560x1440p, LED
  • Odświeżanie: 75 Hz
  • Czas reakcji matrycy: 1 ms
  • Jasność ekranu: 350 cd/m2
  • Złącza: 1x HDMI 1.4, 2x USB, 1x DisplayPort, 1x wyjście liniowe audio

Dostawa do domu w przypadku tego zakupu jest darmowa. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 20 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.