Monitor iiyama G-Master Red Eagle G2470HSU-B1 dostępny za 599 zł (taniej o 100 zł)

iiyama G-Master Red Eagle G2470HSU-B1

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się całkiem ciekawa promocja na zakup dość interesującego monitora, który spokojnie powinien poradzić sobie w gamingu. Monitor iiyama G-MASTER Red Eagle G2470HSU-B1 dostępny jest w kwocie 599 zł, czyli 100 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta obowiązuje do 21 lipca, więc radzimy się pośpieszyć.

Kup monitor iiyama G-MASTER Red Eagle G2470HSU-B1

Specyfikacja tego monitora prezentuje się następująco:

  • Ekran: 24″, IPS, 1920 x 1080
  • Czas reakcji matrycy: 0,8 ms
  • Odświeżanie: 165 Hz
  • Złącza: DisplayPort x 1, USB 2.0 x 2, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.