Monitor iiyama G2766HSU-B1 dostępny w promocji za 798 zł (141,51 zł taniej)

iiyama G2766HSU-B1

W polskich sklepach pojawiła się ciekawa promocja na zakrzywiony monitor G2766HSU-B1 od producenta iiyama. Wspomniany model można obecnie kupić za 798 zł. Sprzęt może wyprzedać się w każdej chwili, więc zainteresowanym nie radzimy zwlekać!

Kup iiyama G2766HSU-B1

Dostawa kurierem do domu jest darmowa zarówno na Allegro, jak i w RTV EURO AGD. Co więcej, drugi ze wspomnianych sklepów oferuje również sprzedaż nawet na 30 rat 0%, oraz darmowy odbiór sprzętu w placówce.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.