Monitor MSI G2422 (24″, IPS 170 Hz, FreeSync) w promocji za 599 zł (100 zł taniej)

Monitor MSI G2422

W sklepie Media Expert pojawiła się korzystna oferta na 24-calowy monitor MSI. Przy użyciu kodu rabatowego podanego w boxie poniżej, produkt można zakupić w cenie 599 zł. Monitor jest wyposażony w matrycę IPS o częstotliwości odświeżania 170 Hz oraz rozdzielczości FullHD. Okazja jest limitowana – warto się pośpieszyć!

Kup Monitor MSI G2422

Dostawa kurierem oraz do sklepu Media Expert jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.