Monitor Samsung 23,5 cala FHD 4ms 144Hz dostępny za 599 zł!

Monitor Samsung 23,5 cala FHD 4ms 144Hz

Z okazji Black Friday sklep Media Markt przygotował szereg ofert, które nie ograniczają się jedynie do konsol czy gier, ale także na akcesoria do komputerów. Jedną z takich promocji jest ta na monitor Samsung LC24RG50FZRXEN o przekątnej 23,5 cala i częstotliwości odświeżania 144 Hz. Jeśli ktoś w ostatnim czasie zastanawiał się nad wymianą monitora, to dziś ma ku temu idealną okazję.

Kup Monitor Samsung 23,5 cala FHD 4ms 144Hz

W tym przypadku dostawa kurierem jest całkowicie darmowa, tak samo, jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Naturalnie istnieje możliwość zakupu ratalnego w formie 15 rat 0%.

PS. Jeśli szukacie innych ciekawych promocji na konsole, gry czy gamingowe akcesoria to koniecznie zajrzyjcie do naszego zbiorczego artykułu z ofertami na Black Friday 2022!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.