Monitor Samsung Odyssey G4 S25BG400EU (25 cali, 1920×1080, 240Hz) dostępny za 799 zł (taniej o 150 zł)

Samsung Odyssey G4 S25BG400EU

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem interesująca promocja na zakup porządnego monitora gamingowego. Samsung Odyssey G4 S25BG400EU dostępny jest bowiem za 799 zł, czyli taniej o 150 zł względem ceny katalogowej. Oferta jest na tyle ciekawa, że warto się zainteresować.

Kup Samsung Odyssey G4 S25BG400EU

Specyfikacja tego monitora prezentuje się następująco:

  • Ekran: 25 cali, 1920×1080, IPS
  • Odświeżanie: 240 Hz
  • Czas reakcji matrycy: 1 ms
  • Jasność: 400 cd/m2
  • Złącza: Display Port 1.2x 1, HDMI 2.0x 2, Wyjście liniowe audio

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.