Monitor Samsung Odyssey S24AG320NU (24″, 1080p, 165 Hz, 1ms) dostępny za 629 zł (taniej o 120 zł)

AMSUNG Odyssey S24AG320NU

W sklepie Media Expert wystartowała interesująca promocja na monitor gamingowy, który powinien zwrócić uwagę tych, którzy szukają dobrego sprzętu w niskiej cenie. Samsung Odyssey S24AG320NU można nabyć z kodem rabatowym za 629 zł, czyli taniej o 120 zł względem ceny regularnej. Oferta trwa do 21 marca, wiec warto czym prędzej się decydować.

Kup Samsung Odyssey S24AG320NU

Specyfikacja tego monitora prezentuje się następująco:

  • Ekran: 23,8″, 1920x1080p
  • Odświeżanie: 165 Hz
  • Czas reakcji matrycy: 1 ms
  • Jasność ekranu: 200 cd/m2
  • Złącza: HDMI 1.4, Display Port 1.2, Wyjście liniowe audio

Dostawa do domu oraz Paczkomatu In Post jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość rozłożenia zakupu na raty 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.