Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Super Ventus 2X OC dostępna za 2795 zł (taniej o 140 zł)

MSI GeForce RTX 4070 Super

Sklep RTV Euro AGD wystartował z promocją, która powinna zainteresować każdego gracza, którzy rozważa o złożeniu lub rozbudowaniu swojego obecnego peceta. Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Super Ventus 2X White OC dostępna jest za 2795 zł, czyli 140 zł taniej niż cena regularna. Oferta trwa do 23 czerwca 2024 roku, jednak mimo tego radzimy się pośpieszyć.

Kup Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Super Ventus 2X OC

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.