Myszka Corsair M55 Pro – RGB dostępna w promocji za 119 zł

Corsair M55 PRO RGB

W sklepach RTV EURO AGD i OleOle pojawiła się właśnie interesująca okazja na myszkę gamingową M55 Pro – RGB od Corsair. Model ten można obecnie kupić za 119 zł. Czas trwania oferty na OleOle jest nieznany, zaś na RTV EURO AGD obowiązuje ona do 10 września do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Corsair M55 Pro – RGB

Dostawa kurierem do domu jest darmowa w obu sklepach. RTV EURO AGD oferuje również możliwość darmowego odbioru sprzętu w placówce.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.