Mysz Corsair Scimitar Elite Wireless RGB dostępna za 499 zł (taniej o 325 zł)

Corsair Scimitar Elite Wireless RGB

W sklepie Media Expert dostępna jest całkiem ciekawa promocja na zakup naprawdę znakomitej myszki, która jest wręcz stworzona dla fanów gier MMORPG. Mysz Corsair Scimitar Elite Wireless RGB dostępna jest za 499 zł, czyli 325 zł taniej względem katalogowej. Zdecydowanie warto się zainteresować takim „gryzoniem”, bo jest tego wart.

Kup Corsair Scimitar Elite Wireless RGB

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.