Mysz Corsair Scimitar RGB Elite dostępna w promocji z 259 zł (taniej o 70zł)

Corsair Scimitar RGB Elite

W sklepie Media Markt wystartowała interesująca promocja na myszkę gamingową Corsair Scimitar RGB Elite – sprzęt wręcz idealny dla entuzjastów gier MMORPG i nie tylko. Model ten można nabyć za 259 zł, a więc 70 zł taniej niż cena regularna. Czas trwania oferty nie jest znany, dlatego zainteresowanym radzimy szybki zakup!

Kup mysz Corsair Scimitar RGB Elite

Dostawa kurierem w do domu jest darmowa. Ponadto Media Markt oferuje możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.