Mysz gamingowa Krux Galacta Pro dostępna za 72,99 zł

Krux Galacta Pro

W RTV Euro AGD pojawiła się ostatnio promocja na mysz gamingową Krux Galacta Pro. Sprzęt po obniżce kosztuje teraz zaledwie 72,99 zł. Zdecydowanie warto rozważyć więc taką ofertę.

Kup Krux Galacta Pro

Koszt dostawy kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost zaczyna się od 9,99 zł. Mysz można też odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.