Mysz gamingowa Logitech G102 Lightsync dostępna za 69 zł

Logitech G102 Lightsync

W sklepie Media Expert pojawiła się interesująca oferta na mysz gamingową Logitech G102 Lightsync. Sprzęt kosztuje teraz równo 69 zł. Cena z kodem promocyjnym obowiązuje do 31 marca lub do wyczerpania zapasów.

Kup Logitech G102 Lightsync

Koszt dostawy kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost zaczyna się od 12,98 zł. Odbiór w sklepach stacjonarnych Media Expert jest darmowy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.