Mysz gamingowa MSI Clutch GM41 Lightweight V2 w promocji za 99 zł (taniej o 130 zł)

Myszka gamingowa MSI Clutch GM41 Lightweight V2

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie promocja na mysz gamingową MSI Clutch GM41 Lightweight V2. Myszka kosztuje teraz 99 zł. Cena obowiązuje do 5 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Specyfikacja techniczna myszy:

  • Typ myszy: optyczny, przewodowa
  • Czułość myszy: 16000 dpi
  • Typ podłączenia: USB
  • Liczba przycisków: 6

Kup MSI Clutch GM41 Lightweight V2

Dostawa myszy kurierem do domu lub do wyznaczonego punktu odbioru jest darmowa. Można ją też odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.