Mysz gamingowa Roccat Burst Core AIMO w promocji za 85 zł (taniej o 35 zł)

Roccat Burst Core AIMO

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie promocja na Roccat Burst Core AIMO. Mysz jest teraz dostępna za 85 zł. Promocyjna cena obowiązuje do 31 października do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Roccat Burst Core AIMO

Cena dostawy myszy kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost zaczyna się od 9,90 zł. Sprzęt można też odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.