Mysz gamingowa HP Omen 600 dostępna w promocji za 69,99 zł (taniej o 69,01 zł)

hp omen 600

W sklepie RTV EURO AGD trwa aktualnie świetna promocja na mysz gamingową. Przewodowa HP Omen 600 jest teraz dostępna w promocji za 69,99 zł przy użyciu kodu widocznego w boxie poniżej. Oferta obowiązuje do 11 października 2023, godz. 23:45 lub do wyczerpania puli kodów – warto się pośpieszyć, gdyż w momencie pisania tego tekstu zostało jedynie 12 sztuk!

Kup HP Omen 600

Specyfikacja myszy prezentuje się następująco:

  • Typ myszy: optyczny, przewodowa
  • Czułość myszy: 12000 dpi
  • Typ podłączenia: USB
  • Liczba przycisków: 6

Koszt wysyłki rozpoczyna się od 9,90 zł. Odbiór w sklepie jest darmowy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.