Mysz Logitech G Pro X Superlight dostępna za 399 zł (możliwe 372,40 zł)

Logitech G Pro X Superlight

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem interesująca okazja dla wszystkich, którzy poszukują dobrej jakości myszy gamingowej w uczciwej cenie. Logitech G Pro X Superlight w kolorze białym można nabyć już za 399 zł, czyli taniej o 150 zł względem ceny regularnej. Przy wyborze płatności ratalnej koszt ten można zredukować do 372,40 zł.

Kup Logitech G Pro X Superlight

Dostawa do domu oraz Paczkomatu InPost jest całkowicie darmowa. Przy rozłożeniu płatności na raty, cena spada do 372,40 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.