Mysz Razer Basilisk V3 dostępna w promocji za 229 zł (taniej o 20zł)

Razer Basilisk V3

W sklepie Media Expert pojawiła się ciekawa okazja, w ramach której zdobyć można całkiem dobrej jakości myszkę dla wymagających graczy. Razer Basilisk V3 dostępna jest bowiem za 299 zł, czyli o 20 zł taniej względem ceny regularnej. Przecena nie powala, ale przy takiej myszce dobrze jest zaoszczędzić nawet taką kwotę.

Kup Razer Basilisk V3

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.