Mysz SteelSeries Prime dostępna za 89 zł!

SteelSeries Prime

W sklepie RTV Euro AGD ruszyła ciekawa promocja na mysz komputerową dla graczy SteelSeries Prime. Sprzęt kosztuje teraz 89 zł, więc biorąc pod uwagę cenę bazową, jest to całkiem spora obniżka. Oferta obowiązuje do 12 grudnia lub wyczerpania zapasów.

Kup SteelSeries Prime

Dostawa do najbliższego sklepu jest zupełnie darmowa. Koszt dostarczenia przesyłki do domu przez kuriera lub dostawy do paczkomatu InPost wynosi za to 9,90 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.