Mysz Steelseries Rival 5 w promocyjnej cenie 209 zł (taniej o 30 zł)

Steelseries Rival 5

Sklep Media Expert przygotował ciekawą promocję dla wszystkich, którzy jeszcze przed początkiem 2024 roku szukają nowego „gryzonia”. Mysz gamingowa Steelseries Rival 5 jest bowiem dostępna za 209 zł. Promocja trwa do końca roku, jednak warto zawczasu zdecydować się na ten zakup, bo naprawdę warto.

Kup mysz Steelseries Rival 5

Specyfikacja myszki prezentuje się następująco:

  • Typ myszy: Optyczna
  • Rozdzielczość: 180000 dpi
  • Rodzaj komunikacji: Przewodowa
  • Liczba przycisków: 9

Dostawa do domu oraz Paczkomatu inPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.