Myszka gamingowa SteelSeries Aerox 3 2022 dostępna w promocji za 199 zł (taniej o 80 zł)

SteelSeries Aerox 3 2022

W RTV Euro AGD pojawiła się promocja na myszkę gamingową SteelSeries Aerox 3 2022. Sprzęt kosztuje teraz 199 zł. Oszczędzimy więc 80 zł.

  • Typ myszy: optyczny, przewodowa
  • Czułość myszy: 8500 dpi
  • Typ podłączenia: USB
  • Liczba przycisków: 6

Kup SteelSeries Aerox 3 2022

Dostawa myszki i odbiór osobisty w sklepie RTV Euro AGD są darmowe.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.