OKAZJA: Myszka Logitech MX Master 3 dostępna za 349 zł! Taniej aż 201 zł

Logitech MX Master 3

W sklepie RTV wystartowała świetna promocja na rewelacyjną myszkę Logitech MX Master 3. Za „gryzonia” trzeba teraz zapłacić tylko 349 zł, co jest obniżką o równe 201 zł względem ceny regularnej. Co tu dużo mówić: obok takiej oferty żal przejść obojętnie!

Kup Logitech MX Master 3

Specyfikacja myszki prezentuje się następująco:

  • Typ myszy: laserowa, bezprzewodowa
  • Czułość: 4000 DPI
  • Typ podłączenia: USB, bluetooth
  • Liczba przycisków: 7
  • Zasięg: 10 metrów
  • Waga: 141

Dostawa kurierem do domu oraz Paczkomatów InPost jest zupełnie darmowa, odbiór osobisty w wybranym salonie RTV EURO AGD również. Myszkę można też kupić nawet na 30 rat 0% po 11,63 zł miesięcznie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.