Wybraliśmy 30 najlepszych gier na Steam za nie więcej niż 5 zł! Kup rewelacyjne produkcje za grosze

Najlepsze gry na Steam do 5 zł

Nie od dziś wiadomo, że w erze cyfrowej dystrybucji gier wiele z nich możemy dorwać w absurdalnie niskiej cenie. Doskonale zdają sobie z tego sprawę właściciele PC-tów, gdzie ogrom tytułów możemy zgarnąć za grosze. Wystarczy bowiem już skromne 5 zł, aby cieszyć się dziesiątkami fenomenalnych produkcji na platformie Steam!

Zajrzeliśmy do sklepu Instant Gaming i wyselekcjonowaliśmy 30 gier na Steam, których cena nie przekracza 5 zł. Oznacza to więc, że za wszystkie poniższe propozycje razem wzięte zapłacimy mniej niż za niejedną grę w dniu jej premiery. Jeżeli zastanawiacie się, które z nich naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę, pozycje takie opatrzyliśmy symbolem 🧡.

Co tu dużo mówić — jest to doskonała okazja na wzbogacenie swojej cyfrowej biblioteki o kilka nowych „perełek”. Zobaczcie tylko, co dla udało nam się zebrać za nie więcej niż 5 zł!

Tytuł gryCena
For The King4,61 zł
🧡 Star Wars: Knights of the Old Republic4,91 zł
🧡 Batman: Arkham Asylum (GOTY)4,27 zł
🧡 Twin Mirror4,27 zł
Maid of Sker4,27 zł
The Gunk4,57 zł
F.E.A.R Platinum Edition4,40 zł
Styx: Master of Shadows4,27 zł
🧡 This War of Mine4,87 zł
🧡 Call of Juarez: Gunslinger4,61 zł
🧡 Fahrenheit: Indigo Prophecy (Remastered)4,27 zł
🧡 Call of the Sea4,27 zł
Tomb Raider: Anniversary4,87 zł
Hatred4,27 zł
🧡 Tomb Raider: Underworld4,87 zł
Beholder4,27 zł
F.E.A.R 2: Project Origin4,87 zł
Tomb Raider: Legend4,57 zł
🧡 Sam & Max Save the World4,87 zł
🧡 Serial Cleaner4,27 zł
Beholder 24,27 zł
The Walking Dead: Michonne4,27 zł
🧡 Call of Juarez: Bound in Blood4,99 zł
🧡 Pine4,61 zł
🧡 The Flame in the Flood4,40 zł
Alone in the Dark Anthology4,65 zł
🧡 Röki4,91 zł
Oddworld: Abe’s Oddysee4,27 zł
AER: Memories of Old4,27 zł
Stories Untold4,27 zł

Tak oto prezentuje się wyselekcjonowana przez nas lista najlepszych gier na Steam do 5 zł w sklepie Instant Gaming. Jeżeli tylko upolujecie coś dla siebie, koniecznie dajcie o tym znać w sekcji komentarzy poniżej. Chętnie rzucimy okiem na Wasze cyfrowe łupy!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.