Najlepsze promocje na gry PC i Xbox [20.12] – STAR WARS: Squadrons za 4,82 zł!

Star Wars Squadrons

Ponownie przedstawiamy przygotowany przez nas zbiór promocji, w którym znajdują się najciekawsze dla danego dnia przeceny gier na PC oraz platformy Zielonych – Xbox One i Xbox Series X|S. Lista zawiera łącznie 23 tytuły w promocyjnych cenach. Szczególnie ważne dla nas produkcje oznaczyliśmy ikonką ❤️.

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – PC

Poniżej umieściliśmy przeceny na gry na PC. W przypadku sklepów Gamivo oraz Eneba czasem należy przejść do niżej położonej sekcji strony, aby wybrać najtańsze oferty.

Gry na PC w promocji

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – Xbox

Poniżej umieściliśmy przeceny na gry na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S. Tak samo jak w przypadku wersji na komputery, przy zakupach w sklepie Eneba czasami należy przejść do niżej położonej sekcji strony, aby wybrać najtańsze oferty.

Gry na Xboxa w promocji

To już koniec dzisiejszego zestawienia. Wybraliście z niego coś dla siebie? Dajcie znać w komentarzu!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.