Najlepsze promocje na gry PC i Xbox [20.12] – STAR WARS: Squadrons za 4,82 zł!

Star Wars Squadrons

Ponownie przedstawiamy przygotowany przez nas zbiór promocji, w którym znajdują się najciekawsze dla danego dnia przeceny gier na PC oraz platformy Zielonych – Xbox One i Xbox Series X|S. Lista zawiera łącznie 23 tytuły w promocyjnych cenach. Szczególnie ważne dla nas produkcje oznaczyliśmy ikonką ❤️.

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – PC

Poniżej umieściliśmy przeceny na gry na PC. W przypadku sklepów Gamivo oraz Eneba czasem należy przejść do niżej położonej sekcji strony, aby wybrać najtańsze oferty.

Gry na PC w promocji

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – Xbox

Poniżej umieściliśmy przeceny na gry na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S. Tak samo jak w przypadku wersji na komputery, przy zakupach w sklepie Eneba czasami należy przejść do niżej położonej sekcji strony, aby wybrać najtańsze oferty.

Gry na Xboxa w promocji

To już koniec dzisiejszego zestawienia. Wybraliście z niego coś dla siebie? Dajcie znać w komentarzu!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z