Konsola Nintendo Switch OLED dostępna w promocji za 1349 zł z okazji Black Weeks 2023

nintendo switch oled

Z okazji Allegro Black Weeks w serwisie możemy znaleźć obecnie wiele atrakcyjnych ofert. Wśród nich pojawiła się okazja na zakup konsoli Nintendo Switch OLED w promocji za 1349 zł. W momencie pisania tego tekstu pozostało około 500 z 900 sztuk.

Kup Nintendo Switch OLED

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa dla posiadaczy pakietu Allegro Smart.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.