Nintendo Switch OLED dostępne za 1549 zł! Możliwe 1471,55 zł w 20 ratach 0%

Nintendo Switch OLED

W sklepie Media Expert wystartowała bardzo dobra promocja na konsolę Nintendo Switch OLED. Sprzęt można obecnie kupić za 1549 zł, a nawet 1471,55 zł, jeśli zdecydujemy się zrobić zakupy w 20 ratach 0%. Zainteresowanym jak zawsze radzimy się spieszyć!

Kup Nintendo Switch OLED

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Aby dokonać zakupu taniej, jako metodę płatności należy wybrać 20 rat 0%, bo wówczas sklep ureguluje za nas jedno zobowiązanie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.