Nintendo Switch V2 z Mario Kart 8 Deluxe i NSO (3 msc) dostępne od 1440 zł w polskich sklepach!

Nintendo Switch V2 + Mario Kart 8 Deluxe + Nintendo Switch Online (3 miesiące)

W polskich sklepach wystartowała rewelacyjna promocja na konsolę Nintendo Switch V2 w zestawie z grą Mario Kart 8 Deluxe oraz abonamentem Nintendo Switch Online na 3 miesiące. Cały ten pakiet można kupić już od 1440 zł z wysyłką, a nie da się ukryć, że to świetna okazja. Zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup Nintendo Switch V2 z Mario Kart 8 Deluxe i 3 msc NSO

W przypadku Allegro dostawa jest darmowa dla abonentów Allegro Smart, natomiast w NEONET i NEO24 bezpłatny dowóz otrzymują wszyscy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.