Nintendo Switch V2 (szary) z dodatkowym Joy Conem dostępne za 1399 zł!

Nintendo Switch V2 (szary)

Sklep Media Markt przygotował dziś szereg ciekawych ofert z okazji Black Friday. Jedną z nich jest konsola Nintendo Switch V2 w szarej wersji kolorystycznej z dodatkowym Joy Conem dostępna za 1399 zł, czyli 100 zł taniej niż regularnie. Promocja obowiązuje tylko dzisiaj, więc jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem, to nie ma zbyt wiele czasu.

Kup Nintendo Switch V2 (szary) z dodatkowym Joy Conem

Przy zakupie dostawa jest absolutnie darmowa, tak samo, jak odbiór w salonach stacjonarnych. Konsolę można zakupić w formie ratalnej, rozkładając zakup na 15 rat 0%.

PS. Jeśli szukacie innych ciekawych promocji na konsole, gry czy gamingowe akcesoria to koniecznie zajrzyjcie do naszego zbiorczego artykułu z ofertami na Black Friday 2022!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.