Nintendo Switch V2 dostępne za 1179 zł

Nintendo Switch V2

W oficjalnym sklepie Allegro pojawiła się właśnie przecena na Nintendo Switch V2. Ulepszona wersja „Pstryczka” kosztuje teraz zaledwie 1179 zł. Zainteresowani powinni więc się pospieszyć!

Kup Nintendo Switch V2

Cena dostawy konsoli kurierem do domu, Punktu Allegro lub do Paczkomatu inPost zaczyna się od 8,99 zł. Posiadacze Allegro Smart mogą skorzystać z darmowej wysyłki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.