OKAZJA: Nintendo Switch V2 dostępne za 1249 zł!

Nintendo Switch V2

W oficjalnym sklepie Allegro wystartowała bardzo dobra promocja na konsolę Nintendo Switch V2. Sprzęt Japończyków można obecnie kupić za 1249 zł, czyli o 150 zł taniej niż normalnie. Zdecydowanie warto się skusić!

Kup Nintendo Switch V2

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa dla posiadaczy Allegro Smart – dla pozostałych osób koszty wysyłki zaczynają się od 8,99 zł. Sprzęt można też kupić nawet na 20 rat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.