Nintendo Switch ze słuchawkami bezprzewodowymi Xblitz Beast Plus dostępne za 1299 zł!

Nintendo Switch + Xblitz Beast Plus

W oficjalnym sklepie Allegro wystartowała kolejna świetna promocja. Tym razem można kupić taniej konsolę Nintendo Switch w zestawie ze słuchawkami bezprzewodowymi Xblitz Beast Plus. Za całość zapłacimy jedynie 1299 zł, ale warto pamiętać, że promocja jest ograniczona czasowo.

Kup Nintendo Switch ze słuchawkami bezprzewodowymi Xblitz Beast Plus

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa dla posiadaczy Allegro Smart. Dla pozostałych osób koszty wysyłki zaczynają się od 8,99 zł. Zestaw można też kupić nawet na 20 rat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.