Nintendo Switch w zestawie z grą Switch Sports i 3 miesiącami abonamentu online za 1299 zł (taniej o 160 zł)

Nintendo Switch zestaw

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem interesująca promocja dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem Nintendo Switch. Konsola w zestawie z grą Nintendo Switch Sports oraz 3-miesięcznym dostępem do Nintendo Switch Online dostępna jest za 1299 zł. Oferta jest na tyle interesująca, iż warto zawczasu zdecydować się na zakup.

Kup Nintendo Switch + Nintendo Switch Sports + 3 miesiące Nintendo Switch Online

Dostawa do domu przy zakupie zestawu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.