Obudowa ENDORFY Signum 300 ARGB dostępna za 299 zł

ENDORFY Signum 300 ARGB

W Media Expert pojawiła się właśnie promocja na obudowę ENDORFY Signum 300 ARGB. Teraz zapłacimy za nią 299 zł, co stanowi obniżkę o 70 zł. Wyprzedaż potrwa do końca dnia (27.07) do godziny 23:59.

Kup ENDORFY Signum 300 ARGB

Darmowa dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost. Obudowę można również odebrać w sklepie stacjonarnym Media Expert.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.