Obudowa Genesis Irid 505 V2 w kolorze białym dostępna za 299 zł (taniej o 80 zł)

Genesis Irid 505 V2

W sklepie RTV Euro AGD dostępna jest wyjątkowa okazja na zakup porządnej obudowy komputerowej, która powinna przypaść do gustu sporej części graczy. Genesis Irid 505 V2 w kolorze białym dostępna jest za jedyne 299 zł, czyli aż 80 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta trwa do 8 lipca lub do wyczerpania zapasów, a tych zostało już tylko 27 sztuk, więc warto się pośpieszyć!

Kup Genesis Irid 505 V2 (biała)

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.