OKAZJA: Słuchawki Steelseries Arctis Nova 3 oraz myszka Prime Mini dostępne za 399 zł!

Steelseries Arctis Nova 3 + myszka Prime Mini

Z okazji Black Friday sklep Media Markt przygotował niezwykle ciekawą ofertę dla osób szukających nowych akcesoriów gamingowych. Pojawiła się bowiem promocja na zestaw, w skład którego wchodzą słuchawki Steelseries Arctis Nova 3 oraz myszka Prime Mini, który kosztuje 399 zł. Zainteresowanym radzimy się pośpieszyć.

Kup zestaw Steelseries Arctis Nova 3 + myszka Prime Mini

Dostawa kurierem oraz do paczkomatów jest oczywiście darmowa; podobnie jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Istnieje możliwość zakupu ratalnego, rozkładając płatność na 15 rat 0%.

PS. Jeśli szukacie innych ciekawych promocji na konsole, gry czy gamingowe akcesoria to koniecznie zajrzyjcie do naszego zbiorczego artykułu z ofertami na Black Friday 2022!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.