Outlast: Bundle of Terror na Xboxy dostępne za 4 zł. Zagraj w świetne horrory ponad 76 zł taniej!

Outlast-Bundle-of-Terror

Właśnie pojawiła się niezła promocja na Outlast: Bundle of Terror. Paczkę dwóch gier z tej serii na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) można obecnie kupić za ok. 4 zł, co jest bardzo atrakcyjną ceną – niższą o ponad 76 zł względem tej w Xbox Store. Aby dokonać zakupu za tak niewielkie pieniądze, czytaj dalej.

Outlast: Bundle of Terror tanio na konsole Xbox One i Xbox Series X|S – gra już od 3,53 zł

Fanom horrorów gier z serii Outlast zdecydowanie nie trzeba przedstawiać. Klucze w tak niskiej cenie sprzedają się jak ciepłe bułeczki, dlatego wszystkim zainteresowanym polecamy nie zwlekać z decyzją!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.