Pamięć RAM Corsair Vengeance 32GB 6000MHz RGB dostępna za 492,95 zł (taniej o 116,05 zł)

Pamięć RAM Corsair Vengeance 32GB 6000MHz

W sklepie Media Expert dostępna jest dość interesująca okazja na zakup naprawdę porządnych pamięci RAM. Corsair Vengeance w wersji 32 GB DDR5 dostępne są za 492,95 zł, a więc o 116,05 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta obowiązuje do 23 czerwca 2024 roku, więc radzimy się pośpieszyć.

Kup Corsair Vengeance 32GB 6000MHz

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.