Głośnik Panasonic SC-TMAX5E-K dostępny w promocji za 449,99 zł (150 zł taniej)

Panasonic SC-TMAX5E-K

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na Panasonic SC-TMAX5E-K. Głośnik można obecnie kupić za 449,99 zł, czyli aż 150 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 25.01.2024 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Panasonic SC-TMAX5E-K

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Moc głośników (RMS): 150 W
  • Złącza: microUSB (zasilanie), wyjście AUX, wejście USB-A
  • Łączność: Bluetooth
  • Dodatkowe informacje: dedykowana aplikacja, automatyczne wyłączenie zasilania, tryb uśpienia, efekty świetlne, panel ładujący Qi
  • Waga: ~ 7 kg

Darmowa dostawa kurierem do domu lub Paczkomatu InPost. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Markt.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.