Komputer Acer Nitro 50 z procesorem Intel Core i5-12400F i GPU Nvidia RTX 3060 za 3349 zł (taniej o 520 zł)

Acer Nitro 50 Intel Core i5-12400F RTX 3060

W Media Expert wystartowała naprawdę ciekawa promocja na komputer stacjonarny Acer Nitro 50 wyposażony m.in. w procesor Intel Core i5-12400F i kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 3060. Jest to maszyna, której powinni przyjrzeć się wszyscy, którzy zamierzają dorobić się własnego peceta. Specyfikacja tego sprzętu prezentuje się następująco:

  • Procesor – Intel Core i5-12400F
  • GPU – Nvidia GeForce RTX 3060
  • Pamięć RAM – 16 GB DDR
  • Dysk – 512 GB SSD
  • System operacyjny – brak

Niższa cena dostępna jest po wpisaniu kodu rabatowego, który dostępny jest w boxie poniżej. Oferta kończy się dzisiaj lub w momencie wyczerpania zapasów. Na moment pisania tego tekstu dostępnych było już tylko 13 sztuk, więc warto się pośpieszyć!

Kup Komputer Acer Nitro 50 z Intel Core i5-12400F i Nvidia GeForce 3060

Dostawa kurierem do domu, Paczkomatu lub sklepu Media Expert jest darmowa. Sprzęt można kupić w 20 ratach 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.