Ładowarka do padów Xbox Series / Xbox One PDP METAVOLT za 129 zł (taniej o 20 zł)

PDP 049-009-WH METAVOLT

W sklepie EURO RTV AGD dostaniemy aktualnie podwójną ładowarkę do padów Xbox Series / Xbox One w obniżonej cenie. PDP 049-009-WH METAVOLT jest teraz dostępna w promocji za 129 zł przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie. Promocja potrwa do 10 listopada 2023 do godziny 23:45, lub do wyczerpania puli kodów.

Kup PDP 049-009-WH METAVOLT

Dostawa kurierem, a także do Paczkomatów InPost, jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.