Kontroler PDP Xbox Series i słuchawki LucidSound LS15X w zestawie za 279 zł (zamiast 428 zł)

PDP Xbox Series LucidSound LS15X

W RTV EURO AGD znajdziemy teraz ciekawą okazję na zestaw dla gracza. Kontroler PDP Xbox Series Mindnight Blue (PC/Xbox) oraz bezprzewodowe słuchawki LucidSound LS15X (PC/Xbox) są teraz dostępne w komplecie za jedyne 279 zł przy użyciu kod podanego w boxie poniżej. Za taki zestaw oddzielnie trzeba zapłacić 428 zł. Promocja obowiązuje do 29 września 2023 roku do godziny 23:59.

Kup PDP Xbox Series i LucidSound LS15X

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.