Kontroler PDP XS Fuse Black (+ miesiąc Game Pass Ultimate) dostępny za 89,90 zł (ok. 50 zł taniej)

PDP XS Fuse Black

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała promocja na PDP XS Fuse Black. Kontroler można obecnie kupić za 89,90 zł, czyli aż 50 zł taniej w stosunku do średniej ceny w konkurencyjnych sklepach. Nie podano szczegółów dotyczących czasu obowiązywania takiej ceny.

Kup PDP XS Fuse Black

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Łączność: przewodowa (USB-A)
  • Liczba przycisków: 19
  • Przyciski: D-Pad, gałki analogowe – 2 szt., lewy/prawy bumper, lewy/prawy trigger, przyciski A/B/X/Y, menu, share, Xbox, view, funkcyjny
  • Wibracje: brak
  • Dodatkowe funkcje: wbudowane gniazdo słuchawkowe, wskaźnik statusu, programowalne przyciski, sterowanie głośnością, wyciszanie mikrofonu, oprogramowanie do konfiguracji, oficjalna licencja Microsoft
  • Dołączone akcesoria: miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate

Darmowa dostawa kurierem do domu, punktu odbioru lub automatu paczkowego. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.