Persona 3 Reload na PC dostępna za 228,69 zł. Odświeżona wersja kultowej gry 23% taniej

Persona 3 Reload

W sklepie Instant Gaming dostępna jest promocja na zakup najnowsze gry studia Atlus. Persona 3 Reload jest tam bowiem dostępna w cenie 228,69 zł, czyli 23% taniej względem ceny regularnej. Oferta dotyczy klucza na Steam, co może być nie lada gratką dla wszystkich, którzy lubią kupować konkretne produkcje na własność.

Kup Persona 3 Reload na PC

Brak prowizji przy płatności kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.