Pudełkowe wydanie Persona 5 Royal na PlayStation 5 dostępne za 122,26 zł

Persona 5 Royal PS5

Z okazji pierwszej w 2024 roku edycji Allegro Days w serwisie pojawiło się kilka ciekawych ofert, w tym również na gry. Pudełkowe wydanie Persona 5 Royal na PlayStation 5 dostaniemy aktualnie w cenie 122,26 zł. To świetna okazja, aby nadrobić hit od studia Atlus.

Kup Persona 5 Royal (PS5)

Dostawa jest darmowa dla posiadaczy pakietu Allegro Smart.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.