SUPER OKAZJA: PlayStation 5 Digital z dodatkowym kontrolerem dostępne za 2339 zł!

PlayStation 5 Digital + dodatkowy kontroler

W Media Expert wystartowała bombowa promocja na PlayStation 5 Digital w zestawie z dodatkowym kontrolerem. Pakiet można kupić za niewiarygodne 2339 zł, więc nie da się ukryć, że okazja jest naprawdę kapitalna. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo znając życie — zapasy lada moment się wyprzedadzą.

Kup PlayStation 5 Digital z dodatkowym kontrolerem

Dostawa kurierem do domu jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Sprzęt można też kupić nawet na 20% rat 0% z pierwszą płatnością dopiero po pół roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.